INWESTYCJA


Apartamenty Księcia Witolda[trx_image url=”1626″]

Apartamenty Księcia Witolda to niskiej zabudowy nowoczesny apartamentowiec położony w warszawskiej dzielnicy Nowy Rembertów przy ul. Księcia Witolda 3. Dwupiętrowy budynek posiada tylko trzy kondygnacje, jest wyposażony w windę, a na każdym piętrze jest maksymalnie 5 do 6 wysokostandardowych apartamentów, łącznie 17 lokali od 51 m2 do 79 m2. Charakterystyczną cechą apartamentów są duże okna, dzięki którym mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone, a także wygodne i przestronne balkony. Wszystkie apartamenty  na parterze posiadają ogródki o powierzchni od 33 m2 aż do 137 m2.

Projekt architektoniczny spełnia oczekiwania wymagającego klienta – łączy w sobie nowoczesność z tradycją.

Komfort życia zapewnia mieszkańcom kameralny charakter osiedla, funkcjonalny rozkład mieszkań, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, winda obsługująca wszystkie kondygnacje łącznie z garażem podziemnym, ogólnodostępna wózkarnia i teren rekreacyjny dla dzieci.
Planowany termin rozpoczęcia inwestycji to II kwartał 2017 a zakończenia inwestycji to III kwartał 2018r. Kupujący nie płaci podatku PCC i prowizji.
WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIAOkna mieszkań z dostępem do ogródków są wyposażone w klamki z zamkiem na klucz zabezpieczającym przed niezamierzonym otwarciem.

Okna wysokiej jakości z okleiną zewnętrzną w kolorze drewna, wyposażone w trzyszybowe pakiety okienne o wysokich parametrach cieplnych.

SPRAWDZONA, WYTRZYMAŁA I STABILNA KONSTRUKCJA SKRZYDŁA!
Wieloletnie doświadczenie firmy GERDA w produkcji drzwi zapewnia, że otrzymują Państwo wysokiej klasy produkt o wysokich parametrach dających bardzo dobre zabezpieczenie antywłamaniowe, niezawodność oraz odporność na działanie niekorzystnych warunków eksploatacji występujących na klatkach schodowych. Atestowane zamki antywłamaniowe oraz zawiasy zapewniają długoletnią trwałość drzwi firmy GERDA.


Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Prezentowane zdjęcia i wizualizacje mają jedynie charakter poglądowy.

KONTAKT

MD Development Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Niemcewicza 6a
05-075 Warszawa


tel. +48 22 795 75 31
tel. +48 608 270 159
tel. +48 882 719 534
biuro@md-development.pl